חוששים ממתקפת סייבר? אלו הפתרונות שלכם !

פרסומת

סקר גלובלי שערכה חברת אבטחת הסייבר פאלו אלטו נטוורקס דגם 1,300 מנהלי אבטחת מידע בחברות רב לאומיות. כמעט כל המשיבים הודו שחוו אירוע אבטחת סייבר ב-12 החודשים הקודמים; 24% חוו לפחות 10 תקריות והפרות בשנה האחרונה, עם זאת, הסיבה העיקרית לדאגה היא שרק 40% ציינו שקיימת עלייה משמעותית בהכרה של הנהלת החברה שלהם בחשיבות סיכוני הסייבר, על אף שמרבית הארגונים ממשיכים להטמיע אסטרטגיות להאצה דיגיטלית.

כשמתקפת סייבר מאיימת על ארגון, הגיבוי האוטומטי של acsenseלנתונים מבטיח שהארגון ימשיך לתפקד, גם לאחר התקפה. אנו מבטיחים שמערכת ניהול הגישה למשאבי הארגון תמשיך לפעול, ואתם תוכלו לחזור לשגרה בתוך דקות או שעות במקום התאוששות של ימים או שבועות.

מפחיתים את העלות הכוללת של מתקפת סייבר 

מתקפת סייבר יכולה לגרום לארגון הרבה נזק כספי. עלות ממוצעת של מתקפת סייבר בישראל עומדת על ממוצע של חצי מיליון ש”ח למתקפה ויכולה להגיע לסכומים גדולים יותר. גיבוי אוטומטי ורציף של סביבת העבודה והחזרת ההרשאות לעובדים מבטיח חזרה מהירה לפעילות עסקית וצמצום הנזק הכספי ממתקפה כזו

 תמיכה בתקנים בינלאומיים

תקנים בינלאומיים כמו ISO או SOC מחייבים גיבוי רציף של מידע קריטי להתנהלות הארגון, כמו מערכת ניהול המשתמשים של OKTA.

תקני הרגולציה מחייבים פתרון גיבוי במקרה אסון, ותוכלו להשיג את זה באמצעות מערכת acsense.

Teraworks היא חברת אבטחת המידע היחידה בישראל שמציעה פתרון שלם עבור הגנת הארגון בעבודה מול שירותי הענן. 

אנו מחויבים לספק לארגונים את טכנולוגיות האבטחה המתקדמות ביותר ואת הידע הדרוש לבניית הגנה המתמודדת עם האתגרים בענן ובניית  תשתית אבטחת מידע אמינה, גמישה ומתעדכנת המאפשרת לארגון להיות בטוח ולהגשים את יתרונות העבודה בענן.

אנו מלווים מקצועית חברות ממגוון סגמנטים עסקיים שונים ובשלבי בשלות שונים.

החל מחברות סטארט-אפ צעירות ועד תאגידים מבוססים ומוכרים בתעשייה.

סל הפתרונות הרחב שלנו מאפשר יישום היבטי אבטחת מידע בכל שלב בתהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית של הארגון לענן ובכל תצורה: ענן ציבור, היברידי או ענן מקומי.

שירותים מקצועיים:

1️ ניהול פרויקטים:

על מנת להבטיח שתהליך ההטמעה יתבצע באופן מוצלח ויענה על הצרכים העסקיים, אנו רואים חשיבות לניהול פרויקטים מקצועי.

הפרויקטים שלנו מלווים במנהל/ת פרויקט שמלווה את התהליך משלבי האפיון ועד לתמיכה לאחר עלייה לאוויר, עם התבוננות על התמונה המלאה בכל שלב בפרויקט.

2️  ייעוץ:

כדי להכין את הארגון לאיומי הסייבר בענן, אנו משלבים מומחים מקצועיים, תמיכה ושירות ברמה גבוהה יחד עם סל פתרונות מגוון. מוצרי האבטחה שלנו מעצימים את הארגון ומאפשרים לו אוטומציה של תהליכים, בקרה על סביבת ענן יחידה או מרובה, הגנה על התקני קצה והגנה על המידע – בכל מקום ובכל זמן.

3 הטמעה: 

אנו יודעים שתהליך טרנספורמציה דיגיטלית יכול להיות ארוך ומאתגר. לכן שמנו לעצמנו מטרה ללוות אתכם בכל שלב בתהליך עד להטמעה מלאה של הפתרונות.

 

 

📞 צרו איתנו קשר!

073-3236441-[email protected]-רחוב השיזף 4, רעננה

Teraworks היא האינטגרטור המוביל בישראל לפתרונות אבטחת ענן. עם צוות מומחים מקצועי, עשרות שנות ניסיון, מאות פרויקטים ותודעת שירות מנצחת, אנחנו הבית שלכם לכל צורך טכנולוגי. אנחנו כאן לעזור ולעמוד לרשותכם בכל שאלה מקצועית, בכל שעה ביום.

  1.  הפרטיות של המבקרים באתר שלנו חשובה לנו מאוד, ואנחנו מחויבים לשמירה עליה. המדיניות הזו מסבירה מה נעשה עם הפרטים האישיים שלכם.
  2. ההסכמה לשימוש שלנו בעוגיות בהתאם לתנאים של מדיניות זו בזמן הביקור הראשון באתר שלנו, מאפשרת לנו להשתמש בעוגיות בכל פעם שאתם מבקרים באתר.
Skip to content